Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Szerszámkarbantartó

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • A FESTO-AM Kft. tulajdonában lévő fröccsöntő szerszámok gyártóképességének biztosítása
  • Az autonóm karbantartási feladatok végrehajtása
  • A Műanyagüzemi szerszámkarbantartással kapcsolatos folyamatok koordinálása, a gyártás priorizálása alapján
  • A munkahelyi berendezések és szerszámok felügyelete, állapotmegőrzése, szükség esetén pótlásának kezdeményezése
  • A munkahelyi berendezések karbantartása és fejlesztése (javaslattétel)
  • A Műanyagüzem folyamatainak elősegítése és fejlesztése saját felelősségi körben

Elvárások:

  • Lakatos vagy műszerész végzettség mechanikai területen
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minőség orientált személyiség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Nyitottság, rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu