Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Logisztikai tervező gyakornok

Cégünk több mint 23 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Termelési területek ellátási rendszerének megtervezésében és állványainak átalakításában támogatás nyújtása
  • Gyártásközi készletek aktív csökkentése KANBAN rendszeren keresztül (SAP használat megtanulása)
  • Logisztikai támogatás nyújtása áttelepítési és optimalizálási projektekben
  • Készletanalízisek készítése
  • Logisztikai egységidők mérése, meghatározása
  • Milkrun kiszállító körök tervezése
  • Layoutok készítése
  • Logisztikai vonatkozású KVP (kaizen) ötletek megvalósításában támogatás nyújtása
  • A vállalat belső logisztikai rendszerének folyamatos fejlesztésében támogatás nyújtása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú logisztikai tanulmányok
  • Minimum heti 24 óra munka vállalása
  • Angol és/vagy német nyelv középfokú ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • AutoCAD programismeret
  • Proaktív, csapatjátékos személyiség
  • Precíz munkavégzés

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Gyakornok

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu