Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

LEAN specialista

Cégünk több mint 23 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Lean szemléletű transzformációs folyamatok önálló vezetése, napi szintű folyamatos támogatása;
  • KAIZEN problémamegoldó workshopok előkészítése és vezetése és a megvalósítás nyomonkövetése;
  • Önálló változáskezelési feladatok ellátása a felelősségi körébe tartozó transzformációs területek / projektek tekintetében;
  • Értékáramok fejlesztésében szakmai irányítás és támogatás
  • Folyamatos együttműködés a fókuszált fejlesztés vezetővel és a szakértői csapattal.
  • Aktív részvétel a belső lean tudásbázis fejlesztésében;
  • Képzések önálló tartása, képzési anyagok fejlesztése;
  • A termelési rendszer folyamatainak / szabványainak bevezetés és fejlesztésének támogatása, módszerek alkalmazása;
  • Képességek építése operatív szinten, továbbá munkatársi lean magatartás minták fejlesztése
  • A lean szemlélet vállalaton belüli elterjedésében való aktív részvétel, tájékoztatás nyújtása, belső kommunikáció támogatása;
  • Vezetők lean szemléletű fejlődésének támogatása;

Elvárások:

  • • Felsőfokú végzettség;
  • Lean eszközök és projektmanagement technikák magas szintű ismerete és min 5 év gyártó cég hasonló pozíciójában megszerzett szakmai tapasztalat;
  • Angol nyelv ismerete (szóban és írásban)
  • Együttműködés más Festo gyárak hasonló programjainak résztvevőivel
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatépítő képesség
  • Kiváló analitikus képesség és rendszerben való gondolkodás
  • Motivált, proaktív jellem
  • Nagyon jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • Kiváló csapatjátékos
  • Tanulás és tanítás iránti elhivatottság

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu