Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Vámügyintéző

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • export és import áruk teljes körű vámkezeltetése és az azzal járó adminisztráció elvégzése
  • vámtarifaszámok és származási ország meghatározása, ellenőrzése és karbantartása
  • vámhivatallal és vámügynökségekkel való kapcsolattartás
  • együttműködés a társosztályokkal illetve az anyacég vámosztályával
  • preferencia kalkulációval, származások meghatározásával kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • import és export vámeljárások lefolytatása
  • közreműködés a hatóságok által lefolytatott vizsgálatok, ellenőrzések lebonyolításánál
  • változások követése, szakmai továbbképzéseken való részvétel

Elvárások:

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • vámügyintézői képesítés
  • aktuális vámszabályozás ismerete
  • min. 3 éves, releváns szakmai tapasztalat
  • német vagy angol nyelv társalgási ismerete
  • MS Excel, Word és Powerpoint ismere

Előnyök:

  • SAP ismeret
  • Intrastat és Környezetvédelmi termékdíj ügyintézői képesítés

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu