Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Karbantartó technikus (mechanikus)

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • A forgácsoló gépek és mérő berendezések mechanikus hibáinak feltárása és elhárítása, a gépleállások megszüntetése
  • Karbantartási feladatok terv szerinti elvégzése és adminisztrálása
  • Részvétel a berendezések üzembe helyezésében, áthelyezésében
  • Berendezések bekötése a pneumatikus-, elektromos- és informatikai hálózatba
  • A gépek javításához szükséges alkatrészek, anyagok beazonosítása, kereskedelmi pótalkatrészek megrendelésének kezdeményezése és azok időben történő jelzése a karbantartó mérnökség irányába
  • Az általa használt berendezésekhez tartozó szerszámok készletnyilvántartása, karbantartása, szerszámigény időben történő jelzése
  • Együttműködés a karbantartó munkatársakkal

Elvárások:

  • • Műszaki középiskolai vagy elektromos szakirányú végzettség
  • Minimum 1,5 éves hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Pneumatikus vezérlések ismerete
  • Magabiztos műszaki rajzolvasás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság és eredményorientáltság
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Rugalmasság, precizitás, minőségi munkavégzés
  • Stressz tűrő képesség
  • Több műszakban való munkavégzés vállalása

Előnyök:

  • Gépsorok elektromos javításában szerzett tapasztalat
  • Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • Megmunkálási technológiák ismerete, CNC megmunkáló gépek karbantartásában, javításában szerzett tapasztalat
  • Alapfokú német vagy angol nyelv ismerete szóban és/ vagy írásban
  • Kezdeményezőkészség

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu