Állásajánlat nyomtatása

Állásajánlat: Gépi betanított munka

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén.
Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük csapatunkat.

Feladatok:

  • Megmunkáló gépek betanított szintű működtetése
  • Előírt alkatrész ellenőrzések elvégzése
  • Karbantartási feladatok elvégzése utasítás szerint

Elvárások:

  • 3 műszakos (heti váltásban) munkarend vállalása
  • Előírások pontos betartása
  • Kézügyesség
  • Teljesítményorientált és precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben, gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Egyéb információk:

  • Szakmai fejlődés, új kihívások
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés egy high-tech szektorban működő cégnél
  • Színvonalas, modern környezet
  • Stabil jövedelem
  • Az alapbéren felül:
  • - Havi teljesítmény prémium
  • - Cafetéria
  • - Emelt műszakpótlékok
  • - Sportolási lehetőség
  • - Árpád hídtól induló céges buszjárat

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Általános iskola